Špeciálne nátery

tempcoat-logo.jpg

Dovážame produkty firmy TEMP-COAT® Brand Products, LLC z USA.

TEMP-COAT 101 viac ...
Silent Running Silent Running je vysokoúčinný náter, vyvinutý pre elimináciu nežiadúceho hluku a vibrácií na lodiach. Funguje na princípe premeny energie hluku a vibrácií na teplo, ktoré sa rozptýli po celém aplikovanom povrchu.
MDF-500 Eliminate Mold MDF-500 Eliminate Mold likviduje plieseň. Zničí všetky známe patogény na povrchu bez narušenia dreva ako aj iných napadnutých materiálov.
ULTRA-FLEX ULTRA-FLEX je vysokoúčinný, pevný a odolný uretánový náter s nizkym obsahom prchavých organických zlúčenín na mnohoraké použitie ako napr. strešné povrchy, nádrže s pitnou vodou, lodné nátery, ochrana proti hrdzi apod.
Fyre Shield Fyre Shield je ochranný protipožiarny náter na drevené konštrukcie ( krovy, podlahy, stropy ) aj oceľové konštrukcie. Všade kde je potrebná ochrana proti ohňu a vysokej teplote.
Q2 Rust Converter Q2 Rust Converter je náter, ktorý premieňa hrdzu na ochranný polymérický poťah. Nemá škodlivé účinky na pokožku a je bezpečný na použitie.
Last-A-Span 1123 Last-A-Span 1123 je veľmi flexibilný a trvanlivý keramický náter izolujúci proti stojatej vode. Je veľmi vhodný na nátery striech. Vďaka svojej viskozite zatečie aj do najmenšich trhlín a utesní problémové miesta.
Last-A-Span 1163 Last-A-Span 1163 je odolný, vysoko-viskózny tesniaci tmel. Používa sa na tesnenia rúr, parapetných dosiek a všetkých druhov strešných upchávok.
Quick Gun Quick Gun je výkonná nízkotlaková striekacia pištoľ (HLVP), ktorá môže byť poháňaná aj malým "domácim" kompresorom.